для людей з порушеннями зору
Степова початкова школа Доброславської селищної ради Одеського району Одеської області

Всеукраїнська акція "Національний тиждень читання"

Із 4 до 10 грудня в Україні проводилась Всеукраїнська акція "Національний тиждень читання", яку організував Український інститут книги. Гасло цьогорічного тижня читання - "Бути своїми": про важливість зв'язку між читачами й літераторами, між усіма українцями, надто під час війни.

22:39 12.12.2023

Проведення виховного заходу "Щедрість рідної землі"

20 жовтня 2023 р. проведено виховний захід "Щедрість рідної землі". Говорили про красу та щедрість осінньої пори, про найцінніший дар - хліб на столі, про важливість праці землеробів, організували виставку власних та колективних робіт учнів.

23:54 14.11.2023

Участь у ІV Міжнародному уроці доброти

4-11 жовтня заклад брав участь у ІV Міжнародному уроці доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, який проходив в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України. Педагоги школи провели цікаві уроки, вікторину, організували перегляд фільмів про тварин, слухання аудіоказок та веселі ігри, використовуючи тематичні розробки сайту https://happypaw.ua/ua/bioethics/teaching-materials.

21:58 13.10.2023